Stowarzyszenie Maryi Wspomożycielki Wiernych

Salezjanie
Inspektoria Warszawska

Nowenna i Uroczystość Niepokalanej

PlaceholderW dniach od 29 listopada do 7 grudnia przeżywamy nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy do modlitwy i dobrego przygotowania, a także pięknego przeżycia Uroczystości Niepokalanej!


Kochani Czciciele Matki Bożej!

W dniach od 29 listopada do 7 grudnia przeżywamy nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP, którą obchodzimy 8 grudnia.

Dla Rodziny Salezjańskiej i wszystkich czcicieli Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych czas nowenny do Niepokalanej jest odpowiedzią na pragnienie świętego Jana Bosko, aby jak najlepiej przygotować sie duchowo na Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

W sercu każdego i każdej z nas kryje się wiele intencji, które możemy powierzyć Niepokalanej. Świat i Kościół tak bardzo potrzebuje dziś modlitwy. Każdy i każda z nas tak bardzo potrzebuje przylgnąć do Maryi, aby wraz z Nią i przez Nią przedstawiać Bogu pilne sprawy: o zdrowie, o siły, o ustanie pandemii, o ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci, o serce czyste. Intencji nie brakuje. Dobrze wykorzystajmy czas nowenny i pięknie przeżyjmy Uroczystość Niepokalanej zawierzając Jej siebie, nasze rodziny, wspólnoty, całą Rodzinę Salezjańską. Tak jak chce tego Ksiądz Bosko.

Tekst Nowenny do Matki Bożej Niepokalanej znajduje się na stronie www.admawaw.pl w zakładce modlitwa.